🏏 IPL – Mumbai Indians vs Chennai Super Kings  1.80 / 2.10 🏏 ICC T20 World Cup – India vs Pakistan  1.55 / 2.60 🏏 Test – England vs Australia (Ashes)  2.20 / 2.80 / 3.40 💰 Player R***n menang RM7,500 – IPL In-Play Bet 🏏 ODI – Australia vs South Africa  1.75 / 2.20 🏏 IPL – Royal Challengers vs Kolkata Knight Riders  odds terkini! 🎯 Deposit DuitNow & Touch 'n Go – Pantas 24/7 🏏 T20 – West Indies vs New Zealand  2.40 / 1.65 💰 Player S***h menang RM4,200 – Pemenang Perlawanan 🏏 IPL – Mumbai Indians vs Chennai Super Kings  1.80 / 2.10 🏏 ICC T20 World Cup – India vs Pakistan  1.55 / 2.60 🏏 Test – England vs Australia (Ashes)  2.20 / 2.80 / 3.40 💰 Player R***n menang RM7,500 – IPL In-Play Bet 🏏 ODI – Australia vs South Africa  1.75 / 2.20 🏏 IPL – Royal Challengers vs Kolkata Knight Riders  odds terkini! 🎯 Deposit DuitNow & Touch 'n Go – Pantas 24/7 🏏 T20 – West Indies vs New Zealand  2.40 / 1.65 💰 Player S***h menang RM4,200 – Pemenang Perlawanan
Taruhan Kriket Live

redbull88 Kriket – Pasang Taruhan IPL, ICC World Cup & Lebih dengan Odds Paling Kompetitif di Malaysia

Dari padang kriket di Mumbai hingga ke Lord's di London — redbull88 membawa anda ke tengah aksi kriket antarabangsa dengan liputan lengkap, odds masa nyata dan lebih 100 pasaran taruhan setiap perlawanan.

100+
Perlawanan Sebulan
RM5
Pertaruhan Minimum
100+
Pasaran Per Perlawanan
Live
In-Play Betting 24/7
Berlesen & Dikawal
Skor Live Masa Nyata
Odds Kompetitif
SSL 256-bit
Pembayaran Tempatan
Pengeluaran Pantas
redbull88

Taruhan Kriket di redbull88 – Panduan Lengkap untuk Peminat Malaysia

Kriket mungkin bukan sukan yang paling banyak dimainkan di Malaysia, tetapi jangan terkejut — ia adalah antara sukan yang paling banyak ditaruhkan di platform redbull88. Komuniti peminat kriket di Malaysia terutamanya dalam kalangan rakyat yang meminati subbenua India, telah lama menjadikan redbull88 sebagai pilihan utama mereka untuk mengikuti dan bertaruh pada perlawanan kriket antarabangsa. Dan bila musim IPL bermula, keghairahan ini mencapai kemuncaknya.

Di redbull88, anda akan temui liputan kriket yang benar-benar menyeluruh. Indian Premier League (IPL) mendapat perhatian paling besar — setiap perlawanan dari peringkat kumpulan hinggalah ke perlawanan akhir tersedia dengan lebih 100 pasaran taruhan. Mumbai Indians, Chennai Super Kings, Royal Challengers Bengaluru, Kolkata Knight Riders dan semua 10 pasukan IPL lain ada di sini, dengan odds yang dikemaskini secara masa nyata mengikut perkembangan di padang.

Selain IPL, redbull88 menanggung semua pertandingan utama ICC — ICC Men's Cricket World Cup (50-over ODI), ICC T20 World Cup, ICC World Test Championship, ICC Champions Trophy dan banyak siri dwihala antara negara-negara kriket utama seperti India, Australia, England, Pakistan, New Zealand, South Africa dan West Indies. Ini bermakna sepanjang tahun, hampir setiap hari ada perlawanan kriket yang boleh anda ikuti dan taruhkan di redbull88.

Salah satu daya tarikan terbesar bertaruh kriket di redbull88 ialah kepelbagaian format perlawanan. Format Test yang berlangsung sehingga lima hari menawarkan pasaran taruhan yang unik — anda boleh bertaruh pada keputusan hari pertama, jumlah run dalam sesi tertentu, atau siapa yang akan memenangi perlawanan keseluruhan. Format ODI (One Day International) yang 50 overs setiap pihak memberikan lebih banyak tindakan dalam masa yang lebih pendek, sementara T20 yang hanya 20 overs setiap pihak adalah format paling pantas dan paling sesuai untuk taruhan in-play.

Taruhan dalam permainan atau in-play betting adalah ciri yang paling banyak digunakan oleh peminat kriket di redbull88. Dalam kriket T20, keadaan boleh berubah dengan dramatik dalam masa beberapa bola sahaja — satu six atau wicket boleh membalikkan keseluruhan odds perlawanan. redbull88 mengemas kini odds secara langsung, membolehkan anda bertaruh pada setiap over, setiap kumpulan bola (ball-by-ball), atau menetapkan kedudukan pada bila-bila masa semasa perlawanan berlangsung. Ini adalah satu pengalaman yang amat mendebarkan, terutamanya semasa perlawanan akhir IPL atau World Cup.

Untuk memudahkan pengguna Malaysia, proses deposit di redbull88 direka semudah mungkin. Anda boleh mengisi kredit taruhan menggunakan DuitNow, FPX (Maybank2u, CIMB Clicks), Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost atau ShopeePay — semua kaedah pembayaran harian yang sudah biasa digunakan rakyat Malaysia. Deposit minimum hanya RM10, dan kredit masuk ke akaun dalam masa beberapa saat. Pengeluaran kemenangan pula diproses dalam masa 5 hingga 15 minit untuk ahli biasa.

redbull88 juga menyediakan statistik perlawanan dan rekod pemain yang terperinci untuk membantu anda membuat keputusan bertaruh yang lebih bijak. Purata batting dan bowling pemain, rekod prestasi di padang tertentu, head-to-head antara pasukan, bentuk terkini pasukan dalam lima perlawanan terakhir — semua maklumat ini tersedia di dalam platform. Sebelum memasang taruhan pada siapa yang akan menjadi top scorer atau siapa yang akan mengambil wicket paling banyak, anda boleh semak statistik terkini dengan mudah.

Program promosi redbull88 turut merangkumi tawaran khas untuk peminat kriket. Semasa musim IPL yang berlangsung selama hampir dua bulan, redbull88 biasanya melancarkan promosi khas setiap minggu — odds yang dipertingkatkan untuk perlawanan terpilih, bonus deposit tambahan, dan cabutan hadiah eksklusif untuk pengguna yang aktif bertaruh pada perlawanan IPL. Ini menjadikan musim IPL di redbull88 sebagai satu pengalaman yang sangat meriah dan berbaloi.

Dari sudut keselamatan, redbull88 menggunakan sistem enkripsi SSL 256-bit untuk melindungi semua data dan transaksi anda. Semua odds adalah berdasarkan data sukan sebenar dan dikemaskini secara telus. Pasukan sokongan pelanggan yang beroperasi 24/7 sedia membantu dalam bahasa Melayu sekiranya anda memerlukan bantuan mengenai akaun, taruhan atau pengeluaran. redbull88 komited untuk memberikan pengalaman bertaruh kriket yang selamat, adil dan menyeronokkan kepada semua penggunanya di Malaysia.

Bagi pemain baharu yang belum pernah bertaruh kriket sebelum ini, redbull88 menyediakan panduan ringkas dan tutorial mudah di dalam platform. Anda akan dapat memahami perbezaan antara format Test, ODI dan T20, cara membaca odds kriket, dan strategi asas untuk pasaran seperti top batsman, top bowler dan pemenang perlawanan. Mulakan dengan taruhan kecil, pelajari cara pasaran bergerak, dan tingkatkan amaun taruhan apabila keyakinan anda bertambah.

Perlawanan Kriket Live & Akan Datang

Odds dikemaskini masa nyata — jangan lepaskan peluang bertaruh terbaik

IPL 2026 – Match 42
Mumbai Indians
🇮🇳 MI
VS
Chennai Super Kings
🇮🇳 CSK
MI: 142/4 (16.2 ov) · Target: 185
2nd Innings · Wankhede Stadium
MI Menang2.80
Tiada Keputusan12.0
CSK Menang1.50
ICC T20 – Group Stage
India
🇮🇳 IND
VS
Pakistan
🇵🇰 PAK
IND: 89/2 (11 ov) · 1st Innings
Nassau County Int'l Cricket Stadium
India1.55
Tiada Keputusan10.0
Pakistan2.60
Ashes Test – Day 1 (Esok)
England
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 ENG
VS
Australia
🇦🇺 AUS
Bermula 16:00 MYT · Lord's, London
England2.20
Seri2.80
Australia3.40
IPL 2026 – Match 43 (Malam ini)
Royal Challengers
🇮🇳 RCB
VS
Kolkata Knight Riders
🇮🇳 KKR
Bermula 21:30 MYT · M. Chinnaswamy Stadium
RCB2.40
Tiada Keputusan11.0
KKR1.65
ODI Series – 2nd Match (Lusa)
Australia
🇦🇺 AUS
VS
South Africa
🇿🇦 SA
Bermula 14:30 MYT · MCG, Melbourne
Australia1.75
Tiada Keputusan13.0
South Africa2.20
T20 Series – 1st Match (3 hari lagi)
West Indies
🏝️ WI
VS
New Zealand
🇳🇿 NZ
Bermula 06:00 MYT · Providence Stadium
West Indies2.40
Tiada Keputusan10.0
New Zealand1.65

Odds adalah untuk tujuan paparan sahaja dan mungkin berubah. Log masuk untuk odds terkini dan pasang pertaruhan.

redbull88

Format Kriket yang Diliputi

redbull88 menanggung semua format kriket antarabangsa dengan pasaran lengkap

Test Cricket
Sehingga 5 hari · Format paling tradisional & berprestij
Test
ODI (50-over)
One Day International · 50 overs setiap pihak
ODI
T20 International
20 overs setiap pihak · Format paling pantas & popular
T20I
IPL (Indian Premier League)
Liga T20 paling popular & bernilai di dunia
IPL
ICC World Cup & T20 WC
Kejohanan dunia ICC dua tahun sekali
ICC
Big Bash & The Hundred
Liga domestik premium Australia & England
Domestik

Jenis Pasaran Taruhan Kriket

Lebih 100 pasaran tersedia untuk setiap perlawanan utama di redbull88

Pemenang Perlawanan

Bertaruh pasukan mana yang akan memenangi perlawanan keseluruhan. Pasaran paling mudah untuk pemain baharu.

Top Batsman / Bowler

Ramal siapa yang akan menjadi pencetak run terbanyak atau pemain bowling terbaik dalam perlawanan.

Over/Under Run

Ramal sama ada jumlah run pasukan akan melebihi atau kurang dari had yang ditetapkan untuk innings atau over tertentu.

Ball-by-Ball In-Play

Bertaruh pada setiap bola — six, four, wicket atau dot ball. Pasaran in-play paling pantas dan mendebarkan.

Toss Winner

Ramal pasukan mana yang akan memenangi toss. Pasaran ringkas dengan odds hampir 50-50 dan bayaran menarik.

Man of the Match

Ramal pemain yang akan dinobatkan sebagai pemain terbaik perlawanan. Odds tinggi dan berbaloi untuk peminat yang kenal pemain.

Odds Kejohanan & Siri Terpilih

Odds pemenang siri/kejohanan keseluruhan — dikemaskini setiap hari mengikut prestasi dan keputusan terkini pasukan.

Pasukan Kejohanan Format Odds Menang
India ICC T20 World Cup T20 2.50
Australia ICC T20 World Cup T20 4.00
England ICC T20 World Cup T20 5.50
Mumbai Indians IPL 2026 T20 3.20
Chennai Super Kings IPL 2026 T20 3.80
Kolkata Knight Riders IPL 2026 T20 4.50
Australia Ashes Series Test 1.85
England Ashes Series Test 2.40

Odds adalah anggaran dan tertakluk kepada perubahan. Log masuk untuk odds terkini.

📋 Scorecard Langsung – IPL

Mumbai Indians vs Chennai Super Kings · Innings ke-2

MI – 2nd Innings (Batting) 142/4 (16.2 ov)
Rohit Sharmac Dhoni b Jadeja42 (28)
Ishan KishanBermain38* (22)
Suryakumar YadavBermain31* (18)
Run Rate Semasa8.69RRR: 12.44
Target185Baki43 run (22 bola)
CSK – 1st Innings (Selesai) 184/6 (20 ov)
Ruturaj Gaikwadc Bumrah b Boult67 (42)
MS Dhoninot out28* (14)
Ravindra Jadejac Kishan b Bumrah22 (15)
Extras12Wickets Jatuh6
redbull88

Kejohanan & Siri Kriket Utama

redbull88 menanggung semua kejohanan besar dalam kalendar kriket antarabangsa

Indian Premier League (IPL)
April – Mei · 74 Perlawanan
T20 Tertinggi
ICC T20 World Cup
Dua Tahun Sekali · 20 Pasukan Negara
ICC
ICC Cricket World Cup (ODI)
Empat Tahun Sekali · 50-Over
ODI Dunia
The Ashes
England vs Australia · Test Series
Test
ICC Champions Trophy
Empat Tahun Sekali · 8 Pasukan
ICC
Big Bash League (BBL)
Disember – Januari · Australia
Domestik T20

🏆 Pemenang Terbaru – Kriket

Pemain redbull88 yang meraih kemenangan besar melalui taruhan kriket minggu ini

1
R***n (Kuala Lumpur)
IPL – MI vs CSK In-Play Bet
+RM 7,500
2
S***h (Selangor)
ICC T20 – India Pemenang Siri
+RM 4,200
3
V***n (Penang)
IPL – Top Batsman Rohit Sharma
+RM 3,600
4
A***l (Johor Bahru)
Ashes – Over/Under Run Test 2
+RM 5,100
5
K***n (Ipoh)
ODI – AUS vs SA Pemenang Perlawanan
+RM 2,800
6
D***p (Shah Alam)
IPL – Toss Winner KKR
+RM 1,950
7
P***l (Sabah)
T20 – Man of the Match
+RM 3,300

Cara Bertaruh Kriket di redbull88

Empat langkah mudah untuk mula nikmati taruhan kriket terbaik di Malaysia

1
Daftar Akaun

Klik "Daftar", isikan nama pengguna dan nombor telefon Malaysia anda. Pengesahan akaun mengambil masa kurang dari 2 minit.

2
Buat Deposit

Isi kredit melalui DuitNow, FPX, Touch 'n Go eWallet atau GrabPay. Minimum RM10 sahaja — wang masuk serta-merta.

3
Pilih Perlawanan

Pergi ke bahagian Kriket, semak jadual dan statistik, pilih perlawanan dan pasaran yang anda yakin.

4
Pantau & Menang

Sahkan pertaruhan dan ikuti scorecard langsung. Kemenangan masuk ke akaun anda serta-merta selepas perlawanan tamat.

redbull88 vs Platform Taruhan Lain

Kenapa peminat kriket Malaysia memilih redbull88 sebagai platform utama mereka

Ciri-ciri redbull88 Platform Lain
Liputan IPL Penuh (Semua Perlawanan)
Ball-by-Ball In-Play Betting
Pasaran Top Batsman & Top Bowler
Deposit DuitNow / FPX
Touch 'n Go & GrabPay
Scorecard & Statistik Langsung
Pengeluaran Dalam 5–15 Minit
Sokongan Bahasa Melayu 24/7
Promosi Khas Musim IPL
redbull88

Dasar Privasi & Keselamatan Data redbull88

redbull88 melindungi semua maklumat peribadi dan rekod taruhan kriket anda dengan enkripsi SSL 256-bit. Nama, nombor telefon, maklumat bank dan sejarah taruhan anda tidak akan dikongsi dengan mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran bertulis anda. Kami mematuhi undang-undang perlindungan data Malaysia sepenuhnya. Untuk maklumat lanjut, sila baca Dasar Privasi penuh kami.

Soalan Lazim – Taruhan Kriket redbull88

Soalan yang paling kerap ditanya oleh peminat kriket di redbull88

Ketiga-tiga format menawarkan pengalaman taruhan yang berbeza. T20 adalah format paling singkat (kira-kira 3 jam) dengan aksi yang pantas — sesuai untuk in-play betting dan pasaran ball-by-ball. ODI mengambil masa sehari penuh dan menawarkan lebih banyak pasaran jangka sederhana. Test cricket boleh berlangsung sehingga lima hari dan menawarkan pasaran unik seperti pemenang session, total run dalam satu hari dan handicap run. redbull88 menyediakan pasaran khusus yang disesuaikan untuk setiap format ini.

Ya, sepenuhnya. redbull88 menyokong fungsi in-play betting untuk semua perlawanan IPL. Anda boleh memasang taruhan pada setiap over, melihat scorecard langsung dan memantau perubahan odds secara masa nyata. Pasaran ball-by-ball membolehkan anda bertaruh pada setiap penghantaran — sama ada akan ada six, four, wicket atau dot ball. Ini adalah cara yang paling mendebarkan untuk mengikuti IPL dan membolehkan anda memanfaatkan momentum yang berubah dalam perlawanan.

Jika perlawanan dibatalkan sebelum bermula atau ditangguhkan tanpa keputusan yang sah, semua taruhan biasanya dikembalikan kepada pemain. Untuk perlawanan yang menggunakan kaedah Duckworth-Lewis-Stern (DLS) untuk menentukan pemenang, keputusan DLS akan diterima sebagai keputusan rasmi bagi tujuan penyelesaian taruhan. redbull88 mengikuti garis panduan penyelesaian taruhan yang telus dan jelas — sebarang situasi khas akan diterangkan kepada pengguna melalui notifikasi dalam platform.

Ya, semasa musim IPL yang berlangsung dari April hingga Mei, redbull88 biasanya melancarkan promosi khas setiap minggu. Ini termasuk odds yang dipertingkatkan untuk perlawanan terpilih, bonus deposit tambahan untuk pengguna yang bertaruh pada perlawanan IPL, cabutan hadiah tunai eksklusif dan program cashback mingguan. Pengguna VIP redbull88 turut menikmati had taruhan yang lebih tinggi dan odds khas sepanjang musim IPL. Semak bahagian Promosi secara berkala untuk tawaran terkini.

Permainan Bertanggungjawab – Bertaruh Bijak Bersama redbull88

Taruhan kriket sepatutnya menambah keseronokan anda mengikuti perlawanan kegemaran — bukan menjadi tekanan kewangan. redbull88 menyediakan alat pengurusan diri termasuk had deposit harian dan mingguan, peringatan masa bertaruh, had kerugian dan pilihan penggantungan akaun sementara. Gunakan alat-alat ini untuk memastikan pengalaman bertaruh anda kekal menyeronokkan dan terkawal.

Taruhan adalah untuk mereka berumur 18 tahun ke atas sahaja. Jangan pertaruhkan wang yang anda tidak mampu kehilangan. Perlukan bantuan? Hubungi Talian Kasih: 15999.

Sedia Bertaruh pada Perlawanan Kriket Seterusnya?

Daftar di redbull88 sekarang, tuntut Bonus Selamat Datang sehingga RM500 dan mula bertaruh pada perlawanan IPL, ICC World Cup dan lebih lagi. Deposit dari RM10 sahaja melalui DuitNow atau Touch 'n Go.

English